אני ואני ואני

היי 👋 אני לידור, מעצב גרפי
 

עד לפני מספר שנים עבדתי עם ילדים ונוער בסיכון.
אבל הייתי צריך שינוי והיום אני מעצב גרפי במרכז פסג״ה תל-אביב-יפו, מתמחה בעיצוב במספר זירות עבור מוסדות חינוך בעיר, מעיצוב תוכן פדגוגי ועד עיצוב מרחבי למידה ומתן ייעוץ לתיכנון והכול בתפיסה הלוקחת בחשבון את הלומד והתוכן.

וגם, עוסק במיתוג ועיצוב ללקוחות פרטיים

מידע חתרני שלא יעניין גם את אמא שלי: 
למדתי לשחות בגיל 45, שונא חצילים, לא יודע לנהוג אבל כולם אומרים שיש לי עצות נהדרות על הכביש... לא באמת.

במידה ואתם רוצים לעבוד יחד, מוזמנים ליצור קשר.

מיתוג

מיתוג לעסקים הוא חלק מתהליך לבניית זהות עיסקית, הוא הפנים של העסק ולכן חשוב שיהיה זכיר וברור.
חלק משמעותי בתהליך הוא אפיון מותג והבנת העסק, במקרים רבים בירור זה ממקד את הלקוח על המסרים המרכזיים ואופי המותג עוד לפני שיש לוגו.

פדגוגיה מייקרית

בעבודתי במרכז פסג"ה תל-אביב יפו, אני חלק מצוות שהקים בעבודה רבה מרחב מייקרי פדגוגי, בו אנחנו מכשירים צוותי הוראה בעיר בלמידה חוויתית במרחב מייקרי בבית הספר, בנוסף השדה ההתנסותי הזה מאפשר לנו לחקור פרקטיקות הוראה במרחבים אלו.
התפיסה הפדגוגית אותה עיצבנו מלווה גם בתהליכי יעוץ בבניית תוכנית לימודים ובהקמתם תכנונם ועיצובם של מרחבים מייקרים רבים בעיר.

עיצוב פדגוגי

עיצוב מרחבי למידה או תוכן פדגוגי הוא לפני הכול הבנת המטרות הפדגוגיות של התוכן ואופן השימוש בהם, בתהליך תכנון ועיצוב של תוכן פדגוגי ועזרי הוראה אני תמיד לוקח בחשבון את הלומד וצרכיו, תהליך העיצוב נעשה תוך שמירה על איזון עדין בין מהות ונראות.

עיצוב סביבות למידה

עיצוב מרחבי הוראה למידה דורש הבנה של צרכי הלומד במרחב הבית ספרי. במסגרת עבודתי במרכז פסג״ה, אני לוקח חלק באפיון, תכנון ועיצוב סביבות למידה הוראה, תרגום צרכים פדגוגיים ותוכנית למידה במרחב למרחב פיזי המשרת את הלמידה ולא הופך לפיל לבן בבית הספר.
הרצון הוא לתמוך בתהליכי שינוי הלמידה הפרונטלית בבתי הספר. עיצוב מרחבי למידה נוגעים לתחום הפדגוגי באופן ישיר, הנגשת הלמידה ובניית מרחב המשלב למידה בסביבה ויזואלית עשירה.

מה אני עושה כל היום

כתוב ברור יותר מהמילמולים שלמעלה

© | לידור פרץ מעצב גרפי | Lidor Perez Graphic design |  תל אביב, ישראל |  lidorperez@gmail.com